0
02 Aralık 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dead or Alive Xtreme 3, Maalesef Batı Ülkelerine Gelmeyecek!

Team Ninja firmasının geliştirdiği ve Koei Tecmo'nun piyasaya sunduğu, paylaşılan oynanış ve tanıtım videolarıyla genellikle erkek oyuncuların yüreklerini hoplatan seri Dead or Alive Xtreme 3 ile ilgili üzücü bir haber paylaşıldı.

Asya ülkeleri için çıkış yapacağı belirtilen oyunun ilerleyen dönemlerde Avrupa ve Amerika'ya da gelmesi oyuncular tarafından bekleniyordu. Firmanın bu konuyla ilgili bilgilendirici bir açıklama yapmaması üzerine oyuncular Tecmo'u yoğun bir mail yağmuruna tuttu.

Bu maillerden sonra Tecmo bir açıklama yapma gereği duydu. Tecmo yaptığı açıklama oyunun sadece Asya ve Japonya için satışa çıkarılacağını vurguladı. Tecmo aradaki kültürel farklılıklardan dolayı böyle bir karar aldığını belirtti. Böylece bir çok oyuncu bu durumu üzüntü ile karşıladı. Sizce Dead or Alive Xtreme 3, batı ülkelerine de gelmeli mi?

Dead-or-Alive-Xtreme-3 3

Dead or Alive Xtreme 3
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.