0
07 Haziran 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

[E3 2016] Dead Rising 4; E3 2016’ya Geliyor!

Capcom'un zombi temalı eğlenceli oyunu Dead Rising serisinin yeni üyesi olacağı söylenen Dead Rising 4'ün posteri ve yükleme ekranı görüntüsü sızdı. Bir süredir oyunun E3 2016'da gösterileceği dedikoduları dolaşırken yeni gözüken bu poster ve ekran görüntüleri oyunu doğrulamış gözüküyor.

İlk olarak 2013 yılında sadece Xbox One platformuna özel olarak çıkan Dead Rising 3 bazı oyuncular tarafından beğenlirken bazılarınca teknik sıkıntılardan dolayı eleştirilmişti. Daha sonra PC platformuna da gelen Dead Rising 3 zombi sever oyuncular tarafından ilgiyle karşılanmıştı. Serinin devam edeceğini tahmin ediyorduk ve sanırız Dead Rising 4 bu seneki E3 fuarında gösterilecek. Ayrıca en altta göreceğiniz oyun içi görüntü de NeoGaf forumlarından sızdı ve ilk Dead Rising'in Remaster versiyonu olduğu söyleniyor. Söylentilere göre Dead Rising Remastered 4 kişilik Co-op desteğiyle Windows 10 için gelecek. Tüm bu söylentilerin doğru olup olmadığını E3 2016'da öğrenmiş olacağız.

Dead Rising 4'ün posterini ve yükleme ekranını aşağıda görebileceksiniz :

dead_rising_4_title_screen_leak_1-600x313

dead_rising_4_poster_leak_1

dead_rising_4_off_screen_leak_1
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...