0
09 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Deep Down’dan Uzun Zaman Sonra Yeni Bir Hareketlilik Geldi

PS4'ün çıkış yaptığı dönemde, Capcom tarafından oyunculara tanıtılan yapım Deep Down, PS4'e özel olarak geliştirileceği belirtilmişti. Paylaşılan videodan dolayı herkes From Software'ın geliştirdiği Dark Souls'a benzettiği yapım, daha sonra yapılan dedikodularda F2P oyun türünde geliştirileceği iddiası gündeme geldi.

Oyuncuların bu duruma soğuk tepki vermesiyle o günden sonra Deep Down ile alakalı haberler kesilmeye başladı. Uzun zamandır da yeni bir bilgi paylaşılmayınca da doğal olarak oyuncular böyle bir oyunun geliştirildiğini unutmaya başladı. Ancak bugün yapılan yenileme ile hala bir umudun varlığı ortaya çıktı.

Capcom firması, Deep Down'un Amerika'daki ticari hakları için lisans süresini uzattı. Bu hareket ile ilerleyen dönemde Deep Down ile ilgili bir gelişme yaşanması muhtemel olduğu görüşü hakim. Bakalım bekleyip göreceğiz.

Deep Down

Deep Down
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.