0
20 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Demir Lordlar Tekrar Yükseliyor: Destiny : Rise of Iron Çıktı

Bungie ve Activision Blizzard, Inc.’in sahibi olduğu Activision Publishing, Inc. yeni genişleme paketi Destiny: Rise of Iron ile aksiyon nişancı oyunu Destiny’e merakla beklenen yeni bir hikaye ekliyor. İnsanlığı koruyan Muhafızlardan önce Demir Lordlar vardı. Yeni, sinematik dolu macera oyuncuları Destiny’nin en büyük kahramanlarından biri olan Lord Saladin ile güçlerini birleştirip geçmişten gelen kadim bir düşmana karşı savaşacakları ve Demir Lord olarak tarihteki yerlerini alacakları kahramanlık dolu bir yolculuğa çıkaracak.

Bugün yani 20 Eylül 2016 itibariyle Rise of Iron ile birlikte Destiny  The Collection da yayınlandı. Ödüllü aksiyon nişancı serisinin bugüne kadarki tüm oyunlarını içeren, eksiksiz bir deneyim. Destiny: Rise of Iron ve Destiny – The Collection tüm dünyada bugünden itibaren satın alınabilecek. Destiny: Rise of Iron, Destiny oyununu ve The Taken King (Genişleme I & II dahildir) gerektirir, bunlar ayrı satılmaktadır.

Destiny: Rise of Iron’da oyuncular Destiny’nin en sevilen etkinliklerinden biri olan “The Iron Banner”ın ardındaki soylu hikayeyi öğrenecekler ve Lord Saladin ile omuz omuza savaşacaklar. Rise of Iron’da bekleyen gizemler ve mücadeleler arasında şunlar bulunuyor: asırlardır karantina altında tutulan, tehlikeli, aksiyon dolu The Plaguelands bölgesi; yeni altı kişilik Raid; oyuncuların bir Muhafız kalesini düşmanın elinden almak için karlı bir dağ zirvesine tırmanacakları yeni sosyal alan Felwinter Peak; işbirlikli üç kişilik Strike’lar; daha çok görev, silah ve ekipman; Supremacy isminde yeni rekabetli çoklu oyuncu modu ve dört yeni PvP haritası; 385’e yükselen Light seviyesi; Fallen’ın mutasyona uğramış yeni düşman fraksiyonu ve fazlası. “Wrath of the Machine” Raid’i 23 Eylül Cuma günü aktifleşecek.

Destiny – The Collection 2014 yılında başlayan Destiny’nin tüm sihrini içinde barındıran, yılın en geniş içerik sunumlarından biri. İnsanlığın hayatta kalma mücadelesine katılmak isteyen yeni ve eski muhafızlar için mükemmel bir fırsat ve içinde oyuncuların anında level atlayıp arkadaşlarına katılabilmelerini sağlayacak karakter güçlendirmesi de bulunuyor. Ayrıca eski nesil konsol oyuncuları Destiny – The Collection güncelleme programı sayesinde 31 Ocak 2017’e kadar yeni nesil konsollara geçiş yapabilecekler.

destiny-iron
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...