0
01 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Destiny’den 14 Şubat Etkinliği!

Bungie'nin geliştirdiği Destiny için 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel etkinlik ve ödüller oyunculara duyuruldu. Yıl içerisinde bir çok kez DLC çıkartmak yerine, yıllık olarak geniş içerikli bir elenti paketi geliştirip oyunculara sunan Bungie, bundan sonra oyun içi etkinliklere ağırlık vereceğini de belirtti.

Sevgililer Günü etkinliğinde oyunculara verilecek olan özel görevler sonrasında verilecek hediyeler arasında 320 Ghost Shell de yer alacak. Bunun yanı sıra, özel zırh boyamaları, özel amblemler yer alacak.

Özel etkinlik olarak ise 2v2 modu yer alacak. Eş olarak çarpışacak oyuncular, kendi eşinin kaybetmesi sonrasında daha tehlikeli bir hale gelip, Armor, Recovery ve Agilty barlarını ani bir şekilde doldurabilecek. Destiny'nin Sevgililer Günü etkinlikleri 9-16 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek.

Destiny

Destiny
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.