0
09 Haziran 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Destiny’nin Yeni Genişleme Paketi Rise of Iron’un Çıkış Tarihi ve Tanıtım Videosu Sızdı!

Bungie'nin sevilen aksiyon-RPG oyunu Destiny'nin yeni genişleme paketi olacak Rise of Iron'un çıkış tarihi belli oldu. Geçtiğimiz günlerde "Destiny'nin Geleceği" sloganıyla ipuçları verilen genişleme paketinin bugün yapılacak resmi tanıtımdan önce çıkış tarihi ve videosu sızdı! Detayları da belli olan genişleme paketi 20 Eylül'de geliyor.

Rise of Iron isimli içerik paketi ile oyun yeni hikayeler ve onlara bağlı yan görevler, yeni ekipmanlar ve zırhlara kavuşacak. Ayrıca yeni haritalar, yeni Raide ve Strike modları ile oyuncuları sosyalleşmeye davet eden yeni bir buluşma alanı olacak Plaguelands alanı oyuna eklenecek. Elbette yeni düşmanların da bizi bekleyeceği Rise of Iron genişleme paketi; 20 Eylül 2016 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak.

Rise of Iron'un resmi tanıtımdan önce Youtube'a sızan tanıtım videosunu aşağıda görebilirsiniz :

Ayrıca Destiny'nin yeni genişleme paketi olacak Rise of Iron'un kısa bir videosu oyunun resmi Twitter hesabında gösterildi, ilgili videoyu da aşağıda izleyebileceksiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...