0
24 Aralık 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

DICE’dan Üzücü Haber Geldi!

DICE tarafından geliştirilen Star Wars: Battlefront ile ilgili Twitter üzerinden sorularan sorulara yanıt veren DICE, oyuncuların merak ettiği konular açıklık getirdi. Önceki oyunlarda yer alan uzay savaşlarının bu yapımda yer almaması oyuncuları üzmüştü.

Gelecek dönemde bu konuyla ilgili olarak bir ek paketin gelip gelmeyeceği konusunda açıklama yapan DICE, maalesef uzay savaşlarını konu alan herhangi bir ek paketi düşünmediğini belirtti. Bunun yanı sıra Star Wars: The Force Awakens'ın vizyona girmesi ile ilgili olarak filmde yer alan yeni karakterlerin oyuna ne zaman ekleneceği sorusu da olumsuz yanıt aldı.

DICE, yaptığı açıklamada Star Wars: Battlefront'ta sadece orjinal ilk üçlemede yer alan karakterlerin bulunacağını belirterek, yeni filmin karakterlerini bekleyen oyuncuları hayal kırıklığına uğrattı.

Star Wars Battlefront

Star Wars: Battlefront
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.