0
12 Nisan 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

DOOM’un Açık Betasının İçeriği Belli Oldu

Klasikleşmiş FPS serisi DOOM'un yeni oyunu olacak DOOM için açık betanın detayları belli oldu. Bu hafta sonu gerçekleştirilecek açık betaya her oyuncu katılabilecek. FPS dünyasını inşa eden oyunlardan birisi olan DOOM'un açık betasına neler dahil olacak bir bakalım.

Açık betada Heatwave ve Infernal isimli 2 haritamız olacak.Bu 2 haritada oynayabileceğimiz oyun modları ise Team Deathmatch ve Warpath. Kullanabileceğimiz silahlar arasında Rocket Launcher, Super Shotgun, Lightning Gun, Gauss Cannon Power Weapon, Plasma Rifle, Vortex Rifle, Static Rifle ve Heavy Assault Rifle bulunuyor. Ayrıca Frag Grenade, Personal Teleporter ve Siphon Grenade kullanabileceğimiz ekipmanlar olacak. PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları için aktif olacak açık beta TSİ 15 Nisan 07:00'da başlayıp 18 Nisan 07:00'da son bulacak. DOOM'u büyük bir heyecanla bekleyenlerdenseniz bu fırsatı kaçırmayın deriz, iyi oyunlar.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...