0
28 Nisan 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

DOOM’un Hikaye Modundan 1 Saatlik Oynanış Videosu!

id Software'in FPS türünün atalarından kabul edilen köklü seri DOOM'un yeni oyunu olacak DOOM 2016'dan 1 saatlik hikaye oynanış videosu yayınlandı. Yapımcıların yorumları eşliğinde Bethesda'nın Youtube kanalında yayınlanan hikaye moduna ait oynanış videosu tahmin edeceğiniz üzere bol bol aksiyon içeriyor.

Youtube üzerinden yapılan canlı yayınla oyunculara gösterilen hikaye modu oyun hakkında bize bazı ipuçları veriyor. id Tech 6 oyun motoruyla geliştirlen yeni DOOM oyunu uzun süredir heyecanla bekleniyor. Geçtiğimiz günlere multiplayer modu için yapılan kapalı ve açık betalarıyla oyuncuların nabzını yoklayan yapımcılar bu videoda bize hikayenin gidişatını gösteriyor. DOOM; 13 Mayıs 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak. Sözü fazla uzatmadan Spoiler olabileceği konusunda uyarımızı yaptıktan sonra sizi oynanış videosu ile başbaşa bırakalım, iyi seyirler.

DOOM'un 1 saatlik hikaye oynanış videosunu aşağıda izleyebileceksiniz:
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...