0
25 Mart 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Doom’un Yeni Videosu Yaratıklara ve Özel Güçlere Odaklanıyor

id Software'in geliştirdiği, Bethesda Softworks'un yayınlayacağı Doom serisinin yeni üyesi olacak Doom için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Bu yeni videoda oyunda karşımıza çıkacak şeytani yaratıkları, 3 adet gücümüze güç katacak silahı ve özel bazı güçlerimizi görüyoruz.

FPS serisine olan katkılarıyla bir klasik haline gelen Doom'un yeni oyunu id Tech 6 oyun motoruyla geliştiriliyor. O eski hızlı FPS zamanlarını özleyenlerin büyük bir heyecanla bekledikleri yapım 2016'ın bombalarından birisi olabilecek mi, göreceğiz. Yeni tanıtım videosunda karşılaşacağımız şeytani yaratıkların yanı sıra görünmezlik, süper güç gibi bazı yetenekleri de görüyoruz. Ayrca Multiplayer modunda 4 adet şeytanı  kontrol edebileceğiz. Üstelik lazer silahı, testere gibi özel silahlar da emrimize amade olacak. Yeni Doom; 13 Mayıs 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak.

Doom'un şeytanlarını ve özel silahlarla özel güçleri tanıtan videosunu aşağıda izleyebilirsinizÖzcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...