0
10 Haziran 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

[E3 2016] Call Of Cthulhu’nun E3 2016 Tanıtım Videosu Yayınlandı

H. P. Lovecraft'ın dünyaca ünlü korku edebiyatı eseri Call Of Cthulhu'dan esinlenen oyunlara önümüzdeki sene bir yenisinin daha ekleneceğini biliyoruz. Yeni Call Of Cthulhu oyununu Focus Home Interactive ve Cyanide Studio geliştiriyor.

Hem konsollar hem de PC platformu için geliştirilen yeni Call Of Cthulhu'nun; H. P. Lovecraft'ın aklın sınırlarını zorlayan korku dolu hikayesine yakışır bir oyun olmasını umuyoruz. E3 2016 etkinlikleri çerçevesinde yayınlanan yeni video Lovecraft'ın o ünlü sözüyle başlıyor. "Korku; insanın en eski ve en güçlü duygusudur, en eski ve en güçlü korku da bilinmeyenin korkusudur!" Darkwater isimli gizemli bir adanın atmosferini gözler önüne seren yeni tanıtım videosu nasıl bir oyunla karşı karşıya kalacağımızın ipuçlarını veriyor. Call Of Cthulhu'nun henüz net bir çıkış tarihi bulunmasa da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirildiğini ve 2017 yılı içerisinde çıkacağını biliyoruz, iyi oyunlar.

Yeni Call Of Cthulhu'nin E3 2016 şerefine yayınlanan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...