0
07 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Elements ve Giants, 2016 Avrupa LCS Bahar Sezonu Kadrolarını Duyurdu!

Geçtiğimiz sezon yapılan flaş transferle Avrupa LCS'te nasıl bir yol izleyeceği merak edilen Elements, beklentilerin uzağında bir performans sergileyerek taraftarlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Bu sezona yeni bir sayfa açmak isteyen takım 2016 Avrupa LCS Bahar sezonunda mücadele edecek olan takımını duyurdu.

Tüm takımların kadrolarını açıklamalarından sonra Elements'in dışında Giants Gaming de kadrosu henüz açıklamayan ekip olarak dikkat çekiyordu. Takipçiler, nasıl bir kadro kurulacağını merak ediyordu. Yapılan açıklama ile birlikte Giants ekibi de yeni kadrosunu duyurdu.

League of Legends eSpor Sahnesi

League of Legends eSpor Sahnesi

Elements'in 2016 Avrupa LCS Bahar sezonunda mücadele edecek olan kadrosu şu şekilde; Etienne 'Steve' Michels Berk 'Gilius' Demir Jérémy 'Eika' Valdenaire Rasmus "MrRallez" Skinneholm Hampus 'sprattel' Abrahamsson Yedekler: Marcel 'Dexter' Feldkamp Nico 'Sola' Linke Koç: Patrick 'Nyph' Funke

Giants Gaming'in 2016 Avrupa LCS Bahar sezonunca mücadele edecek olan kadrosu şu şekilde; Peter "Atom" Thomsen Tri Tin "k0u" Lam Isaac "xPePii" Flores Adrián "Adryh" Pérez Oskar "G0DFRED" Lundström Yedekler: Samuel Fernández "Samux" Fort (Daha önce Türkiye'de Atlas'da oynamıştı) Morgan "Hustlin" Granberg Koç: David "LozarK" Vicente
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.