0
07 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Escape From Tarkov, Ön Siparişe Sunuldu

Battlestate Games'in geliştirdiği MMO FPS türündeki yapım Escape From Tarkov, ön siparişe sunuldu. STALKER serisinin post-apocalyptic atmosferini taşıyan, Fallout serisinin RPG dinamiklerine sahip ve Battlefield serisinin silah mekaniklerini içeren ve oldukça gerçekçi bir çevrim içi oyun yapısına sahip olan Escape From Tarkov, ön siparişe sunuldu. İşte farklı sürümlerle ön siparişe sunulan Escape From Tarkov'un fiyatları şu şekilde;

Standart Edition: €34,99 Kapalı beta erişimi Bonus ekipmanlar

Left Behind Edition: €57,99 Alfa ve kapalı beta erişimi Bonus ekipmanlar Ek ekipman ve kaynakları saklamak için geniş bir çanta (10 x 30)

Prepare for Escape Edition: €79,99  Alfa ve Kapalı beta erişimi Bonus ekipmanlar Ek ekipman ve kaynakları saklamak için geniş bir çanta (10 x 40) Güvenli özel konteyner imkanı Daha fazla oyun içi para başlangıcı Tüccar listesinde daha iyi bir sıra

Edge of Darkness (Limited Edition): €109.99 Alfa v Kapalı beta erişimi Bonus ekipmanlar Ek ekipman ve kaynakları saklamak için geniş bir çanta 10 x 60) Güzenli özel konteyner imkanı Daha fazla oyun içi para başlangıcı Tactical Tomahawk Tüccar listesinde daha iyi bir sıra Özel bir ID Season PAss( DLC'lere ücretsiz erişim)
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.