0
11 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Everybody’s Gone to the Rapture, PC’ye mi Geliyor?

The Chinese Room tarafından bağımsız olarak PS4 için geliştirilen yapım Everybody's Gones to the Rapture, grafikleri ve sahip olduğu farklı atmosfer tarzıyla oyuncuları kendisine hayran bırakmayı başarmıştı.

Oyunun uzun zamandır PC'ye de çıkış yapacağı konusu gündemde yer alıyordu. Ancak bir türlü söylentiden öteye gidemeyen durum için ilk somut ipucu sızdırıldı. SteamDB üzerinde geçrekleşecen güncelleme sonrasında Everybody's Gone to the Rapture oyunu oyun listesinde yer almakta. Oyunun bir de beta testi yapılacağı da SteamDB'de belirtilmiş.

Yapımcı firma tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak SteamDB sayfasındaki bu durum sonrası oyunun PC'e çıkma olasılığı yüksek. Bakalım ilerleyen günler bize ne gösterecek. Everybody's Gone to the Rapture'ın SteamDB sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Everybody Gone to the Rapture

Everybody Gone to the Rapture
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.