0
18 Aralık 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Evolve’a Yeni Bir Karakter Dahil Oldu

Uzun bir süredir sessiz sedasız bir şekilde yoluna devam eden Evolve için yeni bir gelişme yaşandı. Turtle Rock, Evolve için geliştirdiği yeni karakter Emet'i yeni güncelleme ile oyuna dahil etti.

Emet, oyunculara medikal alanda yardım etmek için geliştirilmiş bir robot. Savaş sırasında pek de kullanışlı olmayan Emet'e Jack yüklediği savaş çekirdeği ile birlikte Emet bir kişilik bölünmesi ile savaş meydanlarında yer alır.

Emet'in güçlerine bakacak olursak, patlayıcı dartlar ile hedefini belirleyip, bir kaç füze gönderebilen Replay Canon silahına sahip. Ayrıca takım arkadaşlarının güçlerini attıran Healing Buoys da Emet'in bir diğer özelliği. Son olarak ise takımdaki Hunter arkadaşını doğrudan savaşın içine ışınlayan Respawn Beacon'a da sahip. Tek başına Emet'e sahip olmak isteyen oyuncular $5 ödeyerek karakteri oyuna dahil edebilir. Onun dışında $25'lık Season Pass sahibi kullanıcılar ücretsiz olarak Emet'e sahip olacak.

Emet'in tanıtım videosu sizlerle. İyi seyirler...
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.