0
24 Kasım 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Fallout 4’ün İlk Güncellemesi Paylaşıldı

Bethesda'nın geliştirdiği ve oyuncuların uzun zamandır beklemede olduğu yapım geçtiğimiz hafta oyuncularla buluşmuştu. Ancak artık klasikleşen bir sürü hatalarla çıkış yapan oyun serisine Fallout 4 de katıldı.

Bethesda elini çabuk tutarak ilk güncellemeyi beta olarak yayımlandı. 93MB boyutundaki güncellemeyi PC'nize Steam kütüphaneniz üzerinden Fallout 4'e sağ tıklayıp, özellikleri açıktan sonra betalar bölümünü geçiş yaparak ve seçilecek beta bölümünden Beta Update'i seçerek indirebilirsiniz. İndireceğiniz güncelleme ile birlikte oyununuza sağlanan iyileştirmeler ise şu şekilde;

Ram ve stabil performans iyileştirmeleri sağlandı. Reunions görevi sonrası silahların kilitlenmesine neden olan hata giderildi. Freedom Calls görevinde yaşanan ve görevi bitirilmesine engel olan hata giderildi. Confidence Man görevinde canımızın sürekli olarak yenilenmesine neden olan hata giderildi. Suya atlarken ve kayıt dosyalarımızı açarken yaşanan çökme sorunu giderildi. God Rays ayarlarının kaydında yaşanan sorun giderildi. NumPad'e tuş atayamama sorunu giderildi. Quick Container içerisindeyken tuşları kullanmama sorunları giderildi.

fallout 4 power armor

Fallout 4
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.