0
08 Mart 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Far Cry Primal’da Taş Devri Arabası!

Ubisoft'un geliştirdiği Far Cry serisinin son oyunu olan Far Cry Primal'da hoş bir sürpriz sizi karşılayabilir... Oyun haritasının ortalarına doğru, sol tarafta balık avlayabildiğiniz bir gölde karşılaşacağınız sürpriz eski bir çizgi film olan Taş Devri'nden ünlü taş devri arabası!

Döneminin en sevilen çizgi filmlerinden olan Taş Devri'nin arabasını Far Cry Primal'da görmek isterseniz videoda haritanın yerini bulabileceksiniz. Burdan Fred Çakmaktaş ve Barni Moloztaş'a selam olsun! Son dönemin sevilen FPS'lerinden birisi olan oyunda M.Ö. 10.000 yılına gidiyor ve ilkçağların vahşi atmosferini yaşayabiliyoruz. Oyun içinde böylesi güzel bir "Easter Egg" hazırlayan yapımcılar bizi adeta çocukluğumuza götürüyor. Far Cry Primal 23 Şubat'ta PS4 ve Xbox One için, 1 Mart'ta ise PC için oyuncuların beğenisine sunulmuş ve olumlu yorumlar almıştı.

Far Cry Primal'daki taş devri arabasını aşağıdaki videoda görebilirsiniz
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...