0
07 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Far Cry Primal’de Multiplayer Oyun Modu Bulunmayacak!

Ubisoft'un geliştirmiş olduğu Far Cry serisine yeni bir soluk katacak olan Far Cry Primal ile ilgili yeni bilgiler paylaşıldı. Steam topluluk sayfası üzerinden takipçilerine ulaşan Ubisoft Topluluk Yöneticisi Jason Paradise, Ubisoft'un, Far Cry Primal ile ilgili düşüncelerini iletti.

Oyuna herhangi bir şekilde online olarak multiplayer ya da yerel eşli oyun modlarının bulunmayacağını açıklayan Paradise, Primal'in serinin önceki oyunlarından çok farklı olacağını belirtti. Tamamen farklı temellerle yola çıkılarak oyuna bir çok yeni özelliğin dahil olacağını belirten Paradise, ilk olarak Taş Devri temasını oyunculara başarılı bir şekilde işleyebilmeleri için oyunun tek kişilik oynanışına odaklandıklarını açıkladı.

Far Cry Primal 23 Şubat tarihinde PS4 ve Xbox One'a çıkış yaptıktan sonra 1 Mart tarihinde de PC platformu için çıkış yapacak.

Far Cry Primal

Far Cry Primal
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.