0
29 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Ferit “wtcN” Karakaya e-Spor Arenasına Geri Mi Dönüyor!

League of Legends e-Spor arenasında uzun yıllar HWA formasını giydikten sonra BPI ve Number One'ın başarıları için emek sarfeden Türkiye'nin veteran oyuncularından Ferit "WtcN" Karakaya, bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezon sonunda emekli olduğunu açıklamıştı.

Ancak Riot Games Türkiye Ofisi'nin kendi e-Spor sitesinde farkedilen bir durum akıllara bazı soru işaretlerini getirdi. Dark Passage'ın takım kadrosunun bulunduğu sayfayı incelediğimizde Ferit "wtcN" Karakaya, Dark Passage'ın yedek orta koridor oyuncusu olarak gözüküyor.

Acaba Dark Passage'ın şuan ki orta koridor oyuncusu Luka "Lukezy" Trumbic'in ilerleyen dönemlerde karşılaşmalarda yer almasını önleyecek bir durumla mı karşılaşacak? Yoksa Ferit Karakaya'nın tecrübelerinden yararlanmak adına mı takıma katıldı? Yoksa Riot Games Türkiye Ofisi'nin oyuncularla arasındaki olan samimiyete dayanan bir şaka mı? Şimdilik bu konular merak konusu olarak gündemde.

Bakalım ilerleyen günlerde herhangi bir açıklama yapılacak mı? Herhangi bir bilgilendirme olduğunda sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın.

Dark Passage

Dark Passage
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.