0
06 Haziran 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

FIFA 17’nin İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Futbol sever oyuncuların son yıllarda favori oyunu olan FIFA serisinin yeni üyesi olacak FIFA 17'nin ilk tanıtım videosu EA SPORTS FIFA'nın resmi Youtube kanalında yayınlandı! PES ile girdiği mücadeleden son yıllarda hep galip ayrılan FIFA'nın FIFA 17 ile değişikliğe gideceği yayınlanan videoda vurgulanmış durumda.

Daha önceki haberimizden hatırlayacağınız üzere FIFA serisi FIFA 17 ile bu sene ilk kez Battfield serisinin oyun motoru olan Frostbite motoruna geçiyor. "Futbol değişti" sloganıyla yayınlanan yeni tanıtım videosu da buna odaklanmış. Gerçek futbolcuların görüntüleriyle süslenen video FIFA severleri heyecanlandıracaktır. 12 Haziran'da tanıtımı yapılacak FIFA serisinin yeni üyesi bakalım Frostbite oyun motoruyla nasıl olacak? FIFA 17 ilk olarak Xbox One için EA Access oyuncularına sunulacak. Çıkış tarihi ise videonun sonunda görebileceğiniz gibi 29 Eylül 2016, iyi oyunlar.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...