0
10 Temmuz 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

FIFA 17’nin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Futbol sever oyuncuların son yıllardaki bir numaralı oyunu olan FIFA serisinin yeni oyunu olacak FIFA 17 adına yeni bir oynanış videosu EA SPORTS FIFA resmi Youtube kanalında yayınlandı.

Seride görsellik ve animasyon yönünden oldukça farklı bir kulvara giriş yapan oyunda ilk kez Battlefield serisinde kullanılan Frostbite oyun motoru kullanılıyor. Yayınlanan yeni oynanış videosunda bunun izlerini açıkça görebiliyoruz... Oldukça güzel gözüken görseller ve animasyonlar eşliğinde penaltı, serbest vuruş gibi anlarda neler yapabileceğimiz anlatılıyor. Oyunun yeni özelliklerinin anlatıldığı video ilginizi çekecektir... FIFA 17; 29 Eylül 2016 tarihinde PC, PlayStation 3, PlayStation 4,  Xbox 360 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Bakalım yıllardır kendine sağlam bir yer edinen FIFA serisi Frostbite'dan sonra aynı başarıyı sürdürebilecek mi? Ayrıca ilk  kez FIFA 17'de bir senaryo modu olacağını da hatırlatalım, şimdiden iyi maçlar!

FIFA 17'nin serbest vuruş penaltı gibi anlarda bize sunulan seçenekleri tanıtan yeni oynanış videosunu aşağıda izleyebileceksiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...