0
11 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Firewatch 5-6 Saatlik Bir Oynanışa Sahip Olacak

Campo Santo stüdyosu tarafından PC ve PS4 için geliştirilen ve kendisine has tarzı ile oyuncuların beğenisini kazanan Firewatch, 9 Şubat tarihinde oyuncularla buluşacak. Hikaye odaklı oyunun yapımcıları oyunun toplam oynanış süresi ilgili açıklamalarda bulundu.

WCCF'e konuşan oyunun tasarımcısı ve programcısı olan Nels Anderson "Oyuncuların oyunda uğramak zorunda kaldığı alanlar çok olmadığı için oyunun toplam oynanış süresi hakkında net bir rakam vermek zor. Kendim oynadığımda toplam üç film serisi uzunluğunda olduğunu düşündüm. Bu da ortalama 5-6 saatlik bir dilim denk geliyor." dedi.

Oyuna, Sanal Gerçeklik desteğinin olup, olmayacağı konusunda da konuşan Anderson "Sanal Gerçeklik teknolojisi gerçekten muazzam. Ancak biz de küçük çaplı bir ekibiz. Bunu göz önüne aldığımızda şimdilik Sanal Gerçeklik ile ilgili bir planımız yok." diye belirtti.

Firewatch 9 Şubat'ta PC ve PS4'e çıkış yapacağını tekrar hatırlatalım.

Firewatch

Firewatch
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.