0
09 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

For Honor’un PlayStation 4 Pro Oynanış Videosu Yayınlandı

Ubisoft Montreal'ın geliştirdiği ve Ubisoft'un yayıncılığını üstleneceği For Honor'un PlayStation 4 Pro oynanış görüntüleri yorumcuların anlatımları eşliğinde resmi PlayStation Youtube kanalında yayınlandı.

E3 2015'da duyurulan aksiyon oyunu For Honor'da Samuraylar, Viking'ler ve Şövalyelerin dünyasına adım atacağız. Hem hikaye modu hem de çoklu oyuncu modu bulunacak yapım; karakterleri ve mekanlarıyla oyuncuların en çok bekledikleri yapımlar arasında yer alıyor. Yayınlanan yeni videoda geçtiğimiz gün ABD New York'da düzenlenen PlayStation Meeting'de tanıtılan PlayStation 4'ün güçlendirilmiş versiyonu olacak PlayStation 4 Pro'da For Honor'un nasıl gözükeceğini görüyoruz. Oyunlara HDR ve Upscale edilmiş 4K çözünürlük getirecek yeni PlayStation 4 makinamızda daha ayrıntılı görseller görebileceğiz. For Honor; 14 Şubat 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 / Pro ve Xbox One platformları için beğenimize sunulacak. PlayStation 4 Pro ise 10 Kasım 2016 tarihinde $399 fiyat etiketiyle çıkışını gerçekleştirecek.

For Honor'un PlayStation 4 Pro'da nasıl gözükeceğini merak ediyorsanız aşağıdaki videoda bunu görebileceksiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...