0
29 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Forza Horizon 3’ün Demosu 12 Eylül’de Geliyor Olabilir!

Oyun konsolları ve oyunlarının satışını yapan İngiliz Game Preston'da gözüken bilgiye göre Forza Horizon serisinin yeni oyunu olacak Forza Horizon 3'ün demosu 12 Eylül 2016 tarihinde beğenimize sunulacak.

Microsoft cephesinin en güvendiği yapımların başında gelen Forzo Horizon serisinin 3. oyununda bir öncekine göre 2 kat daha fazla yarış alanı yer alacak. Yüzlerce aracın bizi beklediği yarış oyunu sadece Windows 10 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Bu kez Avustralya'ya gideceğimiz Forza Horizon 3'te tam 350 araç hazır bulunacak. 4 kişiye kadar co-op oynanış desteği de bulunan oyunda çarpraz platform özelliği de bulunacak. (Windows 10 ya da Xbox One 'da alınan oyun diğerinde ücretsiz oynanabilecek) Ne diyelim yarış severler için güzel günler yakında gözüküyor. Forza Horizon 3, 27 Eylül 2016 tarihinde  Xbox One ve Windows 10 için beğenimize sunulacak. Şimdiden iyi yarışlar.

Forza Horizon 3'ün demosunun 12 Eylül'de geleceğini gösteren ve mağaza içinde çekilmiş fotoğrafı aşağıda bulacaksınız :

forza-horizon-3-demo-date
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...