0
05 Ekim 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Forza Horizon 3’ün İlk Araç Paketi İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Playground Games tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios'un yayıncılığını üstlendiği yarış oyunu Forza Horizon 3'ün ilk araç paketi olacak "The Smoking Tire Car Pack" için bir tanıtım videosu yayınlandı. Xbox Store'da $7 fiyat etiketiyle satışa sunulan araç paketini şu anda indirebilirsiniz. Ayrıca Ekim 2016'dan Mart 2017'ye dek toplamda 6 adet çıkacak araç paketlerini şimdiden almak isterseniz Car Pass için $29.99 ödemek durumundasınız. Car Pass'in toplam 42 araç içerdiğini belirtelim.

Xbox'ın resmi Youtube kanalında yayınlanan videoda gördüğümüz üzere 7 yeni araç oyuna eklenecek. Aston Martin'den 1976 Jeep CJ5 Renegade'ye kadar pek çok yeni aracın ekleneceği araç paketinin tanıtım videosunu aşağıda izleyebileceksiniz. Avustralya'ya gittiğimiz Forza Horizon 3'te tam 350 araç hazır bulunuyor. 4 kişiye kadar co-op oynanış desteği de bulunan oyunda dijital satın alımlarda çarpraz platform özelliği de var. Forza Horizon 3; 27 Eylül 2016 tarihinde sadece Windows 10 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirdi.

Forza Horizon 3'ün İlk Araç Paketi "The Smoking Tire Car Pack" tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...