0
24 Kasım 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Futurama’nın Mobil Oyunu Hakkında Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Geçtiğimiz yaz mevsimi döneminde Fox Digital Entertainment, Amerika'nın en sevilen sitcomlarından biri olan Futurama'yı mobil platforma taşıyacağını takipçilere duyurmuştu. Uzun bir aradan sonra mobil platforma hazırlanan Futurama oyunu hakkında yeni detaylar paylaşıldı.

İlk olarak oyunun adında değişikliğe gidildi. Futurama: Release the Drones olarak duyurulan oyunun ismi Futurama: Game of Drones olarak değiştirildi. Oyunda uzayın belirli yerlerine gidecek olan paketleri taşıyacak kargo dronelarını birleştireceğiz.

Oyunun yapımında yer alan isimler de oldukça güçlü isimler. Secret of Monkey Island, The Wolf Among Us gibi oyunların yapımında görev alan senarist Dave Grossman ve Game of Thrones: Ascend'in senaristi olan Jonathon Meyers ikilisi Futurama: Game of Drones'un yapım ekibinde yer alacak. Oyunun çıkış tarihi ve ücretli olup olmayacağı konusu hakkında henüz açıklanmadı.

Futurama

Futurama
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.