0
27 Mayıs 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

GameStop’a Göre E3 2016’da Yeni Konsollar Duyurulacak!

E3 2016'ya az bir süre kaldı. Tüm bir oyun dünyasını heyecanlandıran en büyük oyun organizayonu olan E3 hakkında Amerikalı online oyun satıcısı GameStop beklentilerini açıkladı.

Ünlü oyun sitesi Gamespot ile konuşan GameStop COO'su Tony Bartel, E3 2016'da yeni nesil konsolların duyurulmasını beklediğini söyledi. Sanal gerçekliğin de etkinlikte büyük bir yer kaplayacağını, hem oyuncular hem de basın tarafından çok ilgi göreceğini düşünen Bartel bu konuda haksız sayılmaz. PlayStation VR'ın Ekim 2016'da geleceğini ve PC tarafında Oculus Rift ve HTC Vive'ın rekabetini düşünürsek E3 2016; sanal gerçeklik adına güzel günler geçirebilir.

Sony'nin PlayStation Neo planları, Microsoft'un yeni Xbox konsolu düşüncesi, hepsinin net cevabını belki de E3 2016'da alacağız. Tüm bu çıkan söylentilerin sonrasında her 2 konsolun da etkinlikte duyurulacağı düşünülüyor. E3'e çok az kaldı bizler de özel yayınımızla bu heyecanı sizlerle paylaşacağız.

E3
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...