0
25 Ocak 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Geleneksel Multiplayer Chapter’ın 3.’cüsü Gerçekleşti!

Oyun tutkunları ve Multiplayer ailesinin geleneksel buluşması olan Chapter'ın 3.'cüsü 23 Ocak 2016 günü Point Hotel Barbaros - The Game'de gerçekleşti. Sevilen yayıncıların yanı sıra oyun dünyasının diğer müdavimlerinin ve 7'den 77'ye oyun tutkunlarının buluşması olan etkinlikte eğlenceli dakikalar yaşandı.

12.00 itibariyle kapıların tüm oyunculara açıldığı Chapter III’te FIFA 16 Turnuvası, Mortal Kombat X Turnuvası, Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi Finali, Yayıncılar Arası Rocket League Gösteri Maçları ve kıyasıya rekabetin yaşandığı ve uzun saatler süren Multiplayer CS:GO Türkiye Şampiyonası Finali yapıldı. Fifa 16 Turnuvası galibinin 1 adet Xbox One , Mortal Kombat X Turnuvası galibinin 1 adet PlayStation Vita kazandığı etkinlikte rekabet heyecan yarattı.

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi'nin galibi Serdar “Squit” Gümüştaş olurken Multiplayer CS:GO Türkiye Şampiyonası'nın galibi Space Soldiers oldu. Sanatçı Cemal Hünal'ın da renk kattığı gecede Space Soldiers'a ödülünü Cemal Hünal sundu. Her Chapter etkinliği gibi oldukça eğlenceli geçen etkinliğimizden renkli anları kaçırmak istemeyenler Twitch kanalımız olan www.twitch.tv/multiplayer adresinden canlı yayınlarla bizlerle buluştu. Ne diyebiliriz, oyunları ve sizleri seviyoruz. Bir başka Chapter etkinliğinde buluşmak dileğiyle, iyi oyunlar.

Multiplayer Game Fest Chapter III'ün renkli karelerini galerimizden görebilirsiniz.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...