0
26 Mayıs 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Ghost Recon Wildlands’dan Yeni Trailer ve Koleksiyon Sürümleri Detayları

Ubisoft E3 şenliklerine bugün start vererek sevilen Tom Clancy’s Ghost Recon serisinin en yeni üyesi olacak Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands’in yeni tanıtım videosunu beğenimize sundu. Ayrıca PC, PlayStation 4 ve Xbox One  için ön sipariş detayları da duyurulan oyun 2016 yılı içinde çıkışını gerçekleştirecek.

Oyunun Türkçe altyazılı yeni trailer'ını aşağıda izleyebilir, oyun hakkında daha detaylı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Ubisoft standart oyuna ek olarak aşağıdaki özel versiyonların da ön siparişe açıldığını duyurdu.  Ghost Recon Wildlands’in özel sürümleri ve datayları şöyle:

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Deluxe Edition versiyonu hem kutulu, hem de dijital olarak satın alınabilecek ve içinde Standart Versiyona ek olarak dijital Deluxe Pack bulunacak. Bu pakette Huntsman tüfeği ve motor, 3 amblem, 3 silah kamuflajı, 3 karakter özelleştirme eşyası ve XP artışı bulunuyor. Bu versiyonun kutulu halinde ayrıca 2 tane de fiziksel öğe bulunacak: Bolivya’nın oyun içi haritası ve oyunun orijinal soundtrack albümü.

• Kutulu ve dijital olarak satın alınabilecek olan Gold Edition içinde Sezonluk Kombine de bulunuyor; oyuncular bu sayede iki büyük genişleme paketine sahip olurken ekipman paketleri, özel taşıt, epik silahlar ve dijital Deluxe Pack’in de dahil olduğu özel dijital içeriğe de erişebilecekler.

Uplay Shop’a özel olan Calavera Collector’s Case içinde ise şiddet yanlısı Santa Blanca kartelini devirmek için Bolivya’nın derinliklerine gönderilen bir Ghost askeri olarak ihtiyacınız olan tüm ekipmanları bulacaksınız. Bu pakette oyunun Gold Edition versiyonuna ek olarak bulunan, PlayStation 4, Xbox One* ve PC için kullanılabilecek, tamamen çalışır Ghosts Kulaklık replikası ile oyunun keyfini çıkarabileceksiniz. Ayrıca bu Koleksiyon Kutusu içinde bir Santa Blanca Karte Kafatası, Bolivya’nın oyun içi haritası, oyunun orijinal soundtrack albümü, Bolivya taşıma kılıfı ve 3 Bolivya kartpostalı da bulunacak.

Ayrıca oyun için ön sipariş veren oyuncular The Peruvian Connection bonus görevine de sahip olacaklar ve Santa Blance ile Peru Kartelleri arasındaki ittifakı bozmak için Bolivya’nın yüksek dağlarında tehlikeli bir göreve atılacaklar.

GRW_mockup_COLLECTOR_EDITION_UK copyÖzcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...