0
05 Nisan 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

God of War 4’ün Konsept Tasarımları Sızdı!

Santa Monica Studio'nun PlayStation platformlarına özel olarak geliştirdiği ünlü aksiyon-macera oyunu God of War'ın 4. ana oyunu olması beklenen God of War 4'ün konsept tasarımlarının sızdığı iddia edildi.

NeoGaf forumlarından sızan görsellere baktığımızda oyun dünyasının en ünlü karakterlerinden birisi olan Kratos'un biraz değişime uğradığını görüyoruz. Sızdırılan görsellere göre sakallı ve balta gibi farklı silahlara sahip bir Kratos görüyoruz. Oyunun geçeceği mekanları ve Kratos'u görme şansını yakaladığımız görseller şimdiden pek çok oyuncuyu heyecanlandırmış durumda. Ayrıca yeni God of War oyununun Yunan mitolojisi yerine İskandinav Mitolojisi etrafında bir hikayeye sahip olacağı söyleniyor. Kuzey Mitolojisinde önemli bir yere sahip olan Peri'lerin de oyunda yer alacağı söylentiler arasında. Yakında bir tanıtım videosunun geleceği düşünülen God of War 4, umarız bizi fazla bekletmez ki oyunun geliştirileceğini daha önce Santa Monica Studio'nun ağzından duymuştuk. Tüm bu görseller hakkında henüz bir doğrulama ya da yalanlama gelmediğini belirtelim. PlayStation 4'te yeni bir God of War oyunu görmek isteyenleri heyecanlandıran görsellerle ilgili her şeyi zaman gösterecek.

God of War 4'e ait olduğu söylenen görselleri aşağıda galerimizden görebilirsiniz.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...