0
14 Kasım 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

GTA Online’dan Friday the 13th Etkinliği

Bazı inanışlara göre herhangi bir ayın 13'ü, Cuma gününe denk geldiğinde bazı kesimler günün uğursuzluk getireceğine inanıyor. 13. Cuma olarak adlandırılan bu günün lanetli olduğunu düşünen insanlar hiç de azımsanacak bir kitle değil. Bununla ilgili korku filmleri dahi çekildi.

Bunun yanı sıra Ekim ayı sonu batılı ülkelerde Cadılar Bayramı olarak kutlanmakta. Cadılar Bayramı sonrasındaki Kasım ayının 13'ü, Cuma gününe denk gelince oyun firmaları da hemen etkinlikler düzenlemeye başladı. Bunlardan birini de Rockstar Games, GTA Online için düzenleniyor.

Cadılar Bayramı etkinliği sırasında oyuna getirilen eşyalar, 13. Cuma etkinliği ile oyunculara son kez sunulacak. Bunun yanı sıra tüm araba yarışlarında iki kat deneyim puanı, etkinlik listelerinde hem iki kat deneyim puanı hem de iki kat para oyuncuları bekliyor. Etkinlik süresince her gün oyuna giren oyunculara ise Vinewood Horror Movie tişörtleri hediye edilecek.

Etkinlik 15 Kasım tarihinde son bulacak.

GTA Online Friday the 13th.

GTA Online Friday the 13th.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.