0
14 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Half-Life ve Portal’ın Beyaz Perdeye Gelişi Onaylandı

Sinema ve dizi dünyasının başarılı yönetmenlerinden J. J. Abrahams, Half-Life ve Portal'ın beyaz perdeye geleceğini onayladı. 2013 yılında, Gabe Newell ile film ve oyunlar konusunda birlikte çalışmak adına yapılan anlaşma sonrasında bir çok dedikodu ortaya çıkmıştı.

Bu dedikoduların başında bulunan Half-Life ve Portal serilerinin film projeleri, nihayet somut bir çalışma olarak ortaya dökülmeye başlandı. J. J. Abrahams'ın yaptığı açıklamaya göre bu iki yapımın senaryoları yazılmaya ve şekillendirilmeye başlanmış.

İki yapımda bir çok oyuncunun favori yapımları arasında yer alıyor. Özellikle Half-Life 3, geliştirilmeden efsane olma yolunda büyük bir yol katetti. Gabe Newell, acaba film projelerine göre, yıllardır beklenen üçüncü oyunu duyurur mu dersiniz? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Half-Life-3-Gaben

Half-Life Gabe Newell
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.