0
10 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Hextech Annie ve Şanslı Sandıklar Görücüye Çıktı!

Geçtiğimiz gün League of Legends'a gelen 6.5 güncellemesi ile birlikte ilk olarak ülkemizde pilot aşamasında olan Hextech Sandıkları için yeni bir etkinlik oyunculara duyuruldu. Bu etkinlik sonunda oyuncular mağazada satışa sunulmayan Hextech Annie kostümüne kalıcı olarak sahip olabilecek.

16 Mart tarihinde son erecek olan etknlikte mağazadaki Hextech sandıklarının yerini Şanslı Sandıklar aldı. Bu sandıkların diğerlerinden farkı çıkan içeriklerde %40 şansla kalıcı olarak sahip olabiliyorsunuz. Yani içerikler için herhangi bir öz harcamanıza gerek kalmadan doğrudan hesabınıza ekleniyor. Bu nedenle günlük yirmi beş sandık alma limiti bu etkinlik için yüz altıya çıkarılmış durumda. Ayrıca bu sandıkların içerisinde çok nadir bir şekilde Hextech Annie'nin kostümünün kristilani de düşürme şansınız var.

Ancak oyun sonlarında hala eski Hextech Sandıkları da kazanmaya devam edeceksiniz. Bunun yanı sıra Nadir Mücevher olarak daha önce karşısına çıkan kristaller artık Cevher adıyla oyunda yer alacak. Bunlardan belirli bir adet topladıktan sonra yalnızca cevherle sahip olunabilecek içerikleri kalıcı olarak hesabınıza ekleyebileceksiniz. Ya da yine eskisi gibi kutu anahtar seti elde edebilirsiniz.

Cevher ile ilgili ilk içerik ise Hextech Annie olacak. On adet cevher biriktirmeniz durumda Hextech Annie'ye sahip olabilirsiniz.

Hextech Annie

Hextech Annie
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.