0
26 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

HITMAN Episode 5’in Tanıtım Videosu Yayınlandı

IO Interactive'in geliştirdiği ve Square Enix'in yayıncılığını üstlendiği aksiyon-macera oyunu Hitman'in köklerine dönen 2016 yapımlı Hitman'in bölümler halinde yayınlandığını biliyoruz. Oyunun 5. bölümü olacak Colorado macerası 27 Eylül 2016 tarihinde yayınlanacak. Bu bölümde ABD Colorado'da askeri bir eğitim kampına gidiyoruz ve 4 hedefimiz bizi bekliyor.

Oyuncular tarafından eleştirilen bölümler halinde yayınlama fikrine her ne kadar alışılsa da bazı oyuncuların tüm bölümlerin sunulduğu kutulu versiyonu bekledikleri bir gerçek. 31 Ocak 2017'de tüm bölümleri içerecek kutulu versiyonu sunulacak Hitman'in 5. bölümünde ayrıca yeni silahlar da oyuncuların beğenisine sunulacak. Oyuncuları oldukça  zorlayacak gibi gözüken ve Hitman'in 5. bölümü olacak Colorado macerası; 27 Eylül 2016 tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak. Hitman'in sezon finali ise Japonya'da geçen bir macera olacak ve 2016 sonunda çıkışını gerçekleştirecek.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...