0
14 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Hitman’ın PS4 Ön Siparişleri İptal Edildi

Square Enix'in piyasaya pazarladığı yapımlardan biri olan Hitman'ın PlayStation Store üzerinden gerçekleştirilen ön siparişleriyle ilgili olarak, oyunu ön sipariş ile satın alan kullanıcılara Sony tarafından birer bilgilendirme maili gönderildi.

Sony gönderdiği mailde "Ön sipariş ile satın aldığınız ürünün yapısı değişikliğe uğradığından dolayı, işleminiz iptal edilmiştir." açıklaması yer alıyor. Bu durumda tüm ön siparişler iptal edilerek oyuncular bilgilendirildi.

Square Enix'in paylaştığı açıklamaya göre revize edilen oyunun daha sonra yeniden PS Store'da ön siparişe sunulacağı belirtiliyor. Oyunun geliştirici ekibi IO Interactive'in yaptığı açıklama ise işi biraz ilginçleştiriyor. Oyuncuların herhangi bir paniğe kapılmaması gerektiğini bildiren firma, oyunun belirlenen tarihte, değişiliğe uğramadan piyasaya sunulacağını belirtti.

Bu açıklamalar sonrasında biz de merakla hangi konunun reziyona uğrayacağını merak ediyoruz. Acaba Agent 47 saça sakala karışır mı dersiniz? Ya da IO'nun açıklamasından yola çıkarak oyunun fiyatında bir değişiklik mi oldu? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Hitman

Hitman
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.