0
20 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Holyphoenix, Avrupa CS’te Mücadele Edecek!

League of Legends'ın en büyük liglerinden biri olan Avrupa LCS'in Yükselme Ligi olan Avrupa CS'te mücadele edecek olan son iki takım da belli oldu. Türkiye'de Naru ile birlikte en iyi League of Legends oyuncusu olarak bir çok kez lanse edilen Anıl "HolyPhoenix" Işık, takımı Team Huma ile birlikte Avrupa CS'te mücadele etmeye hak kazandı.

Avrupa LCS sahnesinde daha önce mücadele etmiş olan Millenium takımı da Avrupa CS'e kalmayı başaran bir diğer takım oldu. Bu iki takım yapılan elemeler sonucunda EU West sunucunun finalistleri olarak Avrupa CS için final gruplarına kalmayı başarmıştı.

Eşleşmeler sonrasında Millenium, Giants Underdoges, Renegades Banditos ve E-corp Gaming bir grubu oluştururken, Wonder Stag e-Sports, Team Huma, Slow and Furios, Illuminar Honor Gaming ve Misterious Monkeys diğer grubu oluşturdu. Her grubunun şampiyonu Avrupa CS'te mücadele etme hakkını kazanacaktı.

Millenium kendi grubunda zafere ulaşırken, Team Huma da diğer grupta biletin sahibi oldu. Team Huma finalde Illuminar Honor Gaming'e karşı oynadı. Illuminar Gaming'de daha önceden Türkiye'de mücadele eden, HWA forması giymiş NiQ760 ve Team Aurora forması terletmiş olan Kubon yer alıyor. Eskiden HWA'da takım arkadaşı olan Holy ve NiQ arasında da tatlı bir rekabete sahne olan karşılaşmadan Huma 3-0 galip ayrılmayı başardı ve Avrupa CS'e yükseldi. HolyPhoenix'in sergilemiş olduğu muhteşem performans da parmak ısırttı.

Türkiye'yi Avrupa arenasında temsil etmeye hazırlanan Anıl "HolyPhoenix" Işık'ı bu başarısından dolayı tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

Anıl "HolyPhoneix" Işık

Anıl "HolyPhoneix" Işık
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.