0
02 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Horizon Zero Dawn’ın Bekçi Robotları Seattle Sokaklarında!

Guerrilla Games'in PlayStation 4 platformuna özel olarak geliştirdiği ve yayıncılığını Sony Interactive Entertainment'ın yapacağı aksiyon-RPG oyunu Horizon Zero Dawn'ın ilginç bir tanıtım videosu yayınlandı. Videoyu ilginç kılan oyunda düşmanımız olacak dev bekçi robotların ABD'nin Seattle şehrine inmiş olmaları!

Özel olarak tasarlanan bekçi robotları karşılarında gören Seattle halkının tepkileri sizi gülümsecektir. Sadece PlayStation 4'e gelecek aksiyon-RPG türündeki yapımda post-apokaliptik bir geleceğin dünyasında robot dinazorlara karşı hayatta kalma savaşı veren bir kadın karakteri yöneteceğiz. İlgi çekici konusu ve görselliğiyle dikkatleri çeken yapım ilk olarak E3 2015'te gösterilmiş ve beğeni kazanmıştı. Horizon Zero Dawn; 28 Şubat 2017 tarihinde ABD'de; 1 Mart 2017'de Avrupa'da sadece PlayStation 4 platformu için çıkışını gerçekleştirecek.

Horizon Zero Dawn'ın Bekçi Robotlarını gösteren yeni tanıtım videosu aşağıda izlemenizi beklemekte :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...