0
08 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Horizon Zero Dawn’ın PlayStation 4 Pro Oynanış Videosu Yayınlandı!

Killzone serisiyle tanıdığımız Guerrilla Games'in yeni oyunu olacak Horizon Zero Dawn'ın PlayStation 4 Pro oynanış videosu yayınlandı. Dün akşam ülkemiz saatiyle 22:00'da ABD New York'da gerçekleşen PlayStation Meeting'de tanıtılan PlayStation 4 Pro duyurusunun ardından gösterilen yeni oynanış videosu; oyunun PS4 Pro'da nasıl gözükeceğini gösteriyor.

PlayStation 4 Pro ile upscale edilmiş 4K çözünürlük ve HDR desteği ile gelecek olan Horizon Zero Dawn'ın Pro'ya özel gösterilen oynanış videosunda kadın kahramanımızın dev bir robotu nasıl alt ettiğini görüyoruz. Sadece PlayStation 4'e gelecek aksiyon-RPG türündeki yapımda post-apokaliptik bir geleceğin dünyasında robot dinazorlara karşı hayatta kalma savaşı veren bir kadın karakteri yöneteceğiz. PlayStation Pro; 10 Kasım 2016 tarihinde çıkışını yapacak ve fiyatı $399 olacak. Horizon Zero Dawn ise; PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için 28 Şubat 2017 tarihinde beğenimize sunulacak.

Horizon Zero Dawn'ın PlayStation 4 Pro Oynanış Videosunu aşağıda izleyebileceksiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...