0
30 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Horizon Zero Dawn’ın Robotları Nasıl Yapılıyor Dersiniz?

Killzone serisiyle tanıdığımız Guerrilla Games'in yeni oyunu olacak aksiyon- RPG türündeki Horizon Zero Dawn'ın robotları nasıl yapılyor merak ettiniz mi? Eğer merak ettiyseniz cevabı oyunun yeni yayınlanan tanıtım videosunda. E3 2016'da da yer alan bu robotlar oyunun temasını simgeler nitelikte.

Aloy isimli kadın bir karakteri yöneteceğimiz oyunda avcılık yeteneklerimizi konuşturarak bu teknolojik dinazorları alt etmeye çalışacağız. İlgi çekici konusu ve görselliğiyle dikkatleri çeken yapım ilk olarak E3 2015'te gösterilmiş ve beğeni toplamıştı. Post-apokaliptik dünyaları seven oyuncular tarafından özellikle beklenen yapım geçtiğimiz günlerde 2017 Şubat ayına ertelenmişti. Horizon Zero Dawn; 28 Şubat 2017 tarihinde ABD'de; 1 Mart 2017'de Avrupa'da sadece PlayStation 4 platformu için çıkışını gerçekleştirecek.

Horizon Zero Dawn'ın robotlarının nasıl yapıldığından kısa kesitler sunana yeni tanıtım videosunu aşağıda izleyebileceksiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...