0
26 Kasım 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

HotS’un Yeni Haritası Towers of Doom’un Tanıtım Videosu Yayınlandı

Blizzard'ın geliştirdiği başarılı Moba oyunu Heroes of the Storm için BlizzCon'da yeni bir haritanın oyuna dahil olacağı açıklanmıştı. Towers of Doom adıyla oyuna eklenecek olan haritanın tanıtım videosu paylaşıldı.

Üç koridora sahip olan yeni haritada ilginç bir farklılık olarak rakibinizin üssüne direk olarak saldırabileceğiniz bir yol yok. Üssleri sınırlayan bir duvar bulunmakta ve bu duvara yaklaşan oyuncular ölüm alanına girmiş oluyor ve anında yüksek hasar bombardımanına maruz kalıyor.

Rakip kuleye hasar vermenin farklı yolları var. Harita'da belli bir sürede açılacak olan özel kuleler bulunmakta. Bu kuleleri aldıkça kendi üssünüz ve oyunun daşında sizde bulunan kuleler rakip üsse bir puan değerinde hasar verecek. Eğer haritadaki bulunana tüm kuleleri ele geçirirseniz, kendi üssünüz durmaksızın rakip üsse saldırmaya devam edecek. Her üssün kırk canı bulunmakta.

Bir diğer yol ise haritada bulunan kampları almak. Bu kamplar eğer rakip üssün duvarlarına yaslanırsa öldükleri zaman rakip üsse hasar veren ufak çaplı bombalar bırakmakta. Asıl darbeyi Boss kampını aldığınızda verebilirsiniz. Boss'un kontrolünü alan takım belirli bir süre için rakip üsse bombardıman yapan bir güce sahip oluyor.

Diğer haritalardan farklılık olarak bu haritada bir ışınlanma merkezi bulunmakta. Böylelikle oyuncular kendi üssünden savaş alanına yürümeden geçiş yapabiliyor. İşte Towers of Doom'un detaylı tanıtım videosu sizlerle. İyi seyirler...
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.