0
02 Kasım 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Infamous: Second Son İçin PlayStation 4 Pro Güncellemesi Yayınlandı

Sucker Punch Productions'ın PS4'e özel olarak geliştirdiği aksiyon-macera türündeki inFAMOUS: Second Son için bir güncelleme yayınlandı. 3.6 GB'lık boyuta sahip olan 1.05 güncellemesiyle oyuna PlayStation 4 Pro için HDR ve 4K çözünürlük desteği geliyor.

PlayStation 4'ün güçlü oyunlarından olan Infamous: Second Son Mart 2014'e Türkçe dublaj ve altyazı seçeneğiyle beğenimize sunulmuştu. 7 Eylül 2016'da ABD New York'da düzenlenen PlayStation Meeting etkinliğinde duyurulan PlayStation 4 Pro için güncelleme alan oyun 4K TV'ler ve PS4 Pro sahipleri için bir kez daha dikkatleri çekmek istiyor. İlk haliyle bile grafiksel açıdan PS4'ün en iyilerinden olan oyunun PS4 Pro güncellemesinden sonra nasıl gözükeceğini merak ediyoruz! Geliştirilmiş GPU'su, daha hızlı işlemcisi, HDR özelliği, çoklu işlem desteği ve 4K desteğiyle dünya ile aynı anda 10 Kasım 2016'da çıkışını gerçekleştirecek PS4 Pro'nun Türkiye satış fiyatı 1.699 TL olacak, iyi oyunlar.

inf2

 
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...