0
04 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Infinity Ward, 2016’ya İddialı Giriyor

2016 yılına girmemizle birlikte bir çok oyun firması "2016 yılı bizim yılımız olacak." tarzında açıklamalar yapmak için birbirleri ile kıyasıya bir yarışa girmiş durumda. Bu fikri savunan yeni bir firma da Infinity Ward oldu.

Call of Duty'nin ana serisini geliştiren yapımcı firma Twitter'dan yaptığı yeni yıl mesajının yanı sıra "2016 yılı inanılmaz bir yıl olacak" açıklamasında bulundu. Call of Duty: Black Ops 3'ten memnun kalmayan ve yeni CoD yapımını bekleyen oyuncuları heyecanlandıran bu açıklama sonrası Infinity Ward'ın Call of Duty: Modern Warfare 4'ü mü yoksa Call of Duty: Ghosts 2'yi mi geliştireceği asıl merak konusu oldu.

Oyuncular, hangi oyunun piyasaya çıkış yapacağından çok, eski CoD'lerin verdiği tadı aradığı bir gerçek. Bakalım Infinity Ward'ın 2016 yılı için düşündüğü plan nedir? Sizce hangi yapım geliştirilmeli? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.