0
28 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Insomniac’tan Yeni Bir Yapım: Song of the Deep!

Sunset Overdrive, Sypro, Resistance, Ratchet & Clank gibi yapımlarla oyuncuların gönlünde taht kuran firmalardan biri olan Insomniac'tan yeni bir yapım duyuruldu. Geçtiğimiz gün kısa bir tanıtım videosu ile oyun duyurusunun yapılacağını açıklayan Insomniac, beklenen duyuruyu gerçekleştirdi.

Song of the Deep adıyla geliştirilen yeni oyun bu yaz PC ve konsollar için çıkışını gerçekleştirecek. Sanatsal yönüyle oldukça etkileyici olan yapım metroidvania tarzına sahip. Oyunun hikayesine gelecek olursak, Merry adında bir kızın, babasını denizaltından kurtarması işlenecek.

Oyunun büyük bir çoğunluğunu denizlatını kontrol ederen, ara bölümlerde Merry'i de yönetebileceğiz. Gamestop'ın dağıtımcılığını üstleneceği Song of the Deep, PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Şuan için ön siparişe sunulan yapımın tanıtım videosu sizlerle.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.