0
18 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Iron Maiden’den Oyun Duyurusu

İngiltere'nin Londra şehrinde kurulan ve zamanla tüm dünyanın sevgilisi haline gelen ağır metal rock grubu Iron Maiden, oyun piyasasına atılıyor. Red Bull Air Race The Game ve Bike Unchained gibi mobil oyunların yapımcılığını yapmış olan Roadhouse Interactive ile anlaşan Iron Maiden ekibi, önümüzdeki yaz Iron Maiden: Legacy of the Beast'in mobil platformlara geleceğini duyurdu.

Ücretsiz olarak oyunculara sunulacak olan yapımda, grubun maskotu olan Eddie'nin albüm kapaklarında yer alan düşmanlara karşı mücadelesine tanıklık edeceğiz. Grubun kurucusu ve bas gitaristi olan Steve Harris "Eddie'nin her zaman kendine ait bir macerasının olmasını hayal ederdik. Iron Maiden olarak müziğimizin yer aldığı ve Eddie'nin kendisine has macerasına tanıklık edeceğimiz bu projeden dolayı oldukça mutluyuz." açıklamasında bulundu.

Iron Maiden: Legacy of Beast

Iron Maiden: Legacy of Beast
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.