0
28 Nisan 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Kader Mühürleri’nin Açık Betası Başladı!

Sobee Stüdyoları'nın PC platformu için geliştirmiş olduğu MMORPG türündeki Kader Mühürleri için açık beta dün akşam saatlerinde başladı. Tarihsel dönemlere yaptığı vurgusuyla dikkat çeken yapım Anadolu’nun ve Mezopotamya’nın, Eski Sümer Dönemi’nden, Helenistik Dönem’e kadar olan tarihi olaylarını ve mitolojisini ekranlarımıza getirecek.

Dün başlayan açık betaya isteyen herkes katılıp oyunu deneme şansını elde edebilecek. Multiplayer TV programından da tanıdığınız sunucu Kerem Hünal'ın görsel tasarım ve gelişim yönetmeni olarak görev aldığı Kader Mühürleri; E-Spor ve MMORPG bir arada sloganıyla geliyor. Eğer siz de açık betaya dahil olmak isterseniz bu adresten kayıt olup oyunun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. İstanbul Kıyamet Vakti, I Can Football ve Süpercan gibi oyunlarıyla tanıdığımız Sobee Stüdyoları'nın yeni oyunu olacak Kader Mühürleri'ne başarılar diliyoruz.

kaderm
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...