0
25 Mart 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Kader Mühürleri’nin Oyun İçi Görüntüleri İçeren Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Sobee Stüdyoları'nın PC için geliştirdiği MMORPG türündeki Kader Mühürleri için Umut Uyanık Adamın Düşüdür isimli bir hikaye fragmanı yayınlandı. Anadolu’nun ve Mezopotamya’nın, Eski Sümer Dönemi’nden, Helenistik Dönem’e kadar olan tarihi olaylarını ve mitolojisini, daha önce görülmemiş bir biçimde kurgulayan heyecan verici bir deneyim olarak nitelenen oyun geçtiğimiz günlerde kapalı beta dönemine girmişti.

Multiplayer TV programından da tanıdığınız sunuculardan Kerem Hünal'ın da görsel tasarım ve gelişim yönetmeni olarak görev aldığı Kader Mühürleri; E-Spor ve MMORPG bir arada sloganıyla geliyor. Daha önce İstanbul Kıyamet Vakti, I Can Football ve Süpercan gibi oyunlarıyla tanıdığımız Sobee Stüdyoları'nın yeni oyunu olacak Kader Mühürleri sadece PC için beğenimize sunulacak. Oyunun sayfasını buradan takip edebilirsiniz. Yeni tanıtım videosunda bizi ne gibi bir maceranın beklediğine dair ipuçları bulacaksınız.

Kader Mühürleri'nin Bölüm I: Umut Uyanık Adamın Düşüdür isimli hikaye fragmanını aşağıda izleyebileceksiniz, iyi seyirler.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...