0
08 Mart 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Korku Gerilim Oyunu Kholat’ın PS4 Çıkış Videosu Yayınlandı

Polonyalı bağımsız yapımcı IMGN.PRO'nun Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirdiği, tüyler ürpertici gerçek bir hikayeden esinlenilen korku-gerilim oyunu Kholat'ın PS4 çıkış videosu yayınlandı. Oldukça güzel bir görselliğe sahip olan oyun PS4 cephesinde korku-gerilim arayanları memnun edebilir.

PC platformundan sonra PS4 oyuncuları için bugün beğenimize sunulan yapım tarihte Dyatlov Geçidi Vakası olarak bilinen ve 1959 yılında gerçekleşen, sırrı çözülememiş bir olayı kendine konu ediniyor. 1959 yılında 9 öğrenci Ural dağlarında kamp yapmaya giderler. Kendilerinden bir süre haber alınamayan 9 kişinin birbirinden ayrı yerlerde ölüleri bulunur. Öldürülenler dışında başka hiç bir ayak izine rastlanmaz. Ayrıca bu kampçıların notlarında gökyüzünden mor-turuncu garip ışıkların yere indiği yazmaktadır... Oldukça gerici bir atmosfere sahip olan oyunda hikaye anlatımını ünlü İngiliz aktör Sean Bean üstleniyor.

Kholat'ın PS4'e çıkış videosunu aşağıda izleyebileceksiniz
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...