0
25 Kasım 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

League of Legends: IWC All-Star Etkinliği Başlıyor

Riot Games'in geliştirdiği League of Legends'tan yeni bir etkinlik daha geliyor. Bu sezon başına yapılan değişikliklerden sonra turnuva takviminde yer alan son etkinlik için kollar sıvandı. 2015 All-Star etkinliğinde yer alacak olan son takımı belirleyecek olan IWC All-Star etkinliği 26-29 Kasım tarihleri arasında Avustralya'da gerçekleşecek.

IWC bölgesinler yer alan ülkelerin profesyonel liglerinde yer alan oyuncular, taraftarların seçimleriyle belirlendi ve her ligin kendine ait bir All-Star kadrosu kuruldu. Toplam yedi ligin yer aldığı IWC All-Star etkinliğinde ülkemizin ligi de yer almakta.

Etkinlik süresi boyunca liglerin All-Star kadrolarında yer alan oyuncular toplam üç kateforide birbirleri ile yarışacaklar. Bu kategoriler 5v5 takım karşılaşmaları, 1v1 bireysel karşılaşmaları ve son olarak seyircilerin vereceği oylarla seçilecek olan bir mod üzerinde takımlar kozlarını paylaşacak.

Bu karşılaşmaların her birinin kendine ait özel bir puanı bulunmakta. Toplanan puanlar sonucunda en çok puan toplayan ligin All-Star kadrosu Aralık ayında Amerika'da gerçekleşecek olan 2015 All-Star etkinliğine katılacak olan Kore, Çin, Amerika, Avrupa ve Garena Taiwan liglerinin All-Star kadrolarına dahil olacak.

İşte IWC All-Star Etkinliğinde yer alacak ligler ve All-Star kadroları şu şekilde (Son yazılan oyuncular yedek pozisyonunda); Avustralya: Ryoo, Carbon, ChuChuZ, Raydere, EGym, Destiny Bağımsız Devletler Topluluğu: Smurf, Dimajke, Kira, LeX, Dimonko, Flashy Brezilya: LEP, Revolta, Kami, brTT, Loop, Alcos Japonya: Evi, Rainbrain, Ceros, Meron, D4ra, Mueki Latin Amerika: Helior, Thyak, Seiya, Whitelotus, Arce, Zeicro Türkiye: Thaldrin, Crystal, Naru, HolyPhoenix, Dumbledoge, fabFabulous Uzak Asya: Archie, SofM, G4, Optimus, Moss, Noel

League of Legends Türkiye Büyük Finali

League of Legends
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.