0
02 Ekim 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

League of Legends IWC All-Star Türkiye Kadrosu Belli Oldu

League of Legends'ın bu sene yeni düzenleme ile gerçekleştireceği All Star etkinliğinin IWC bölgesi, 26-29 Kasım tarihleri arasında Margaret Court Arena’da gerçekleşecek. Wild Card All-Star etkinliğinde IWC bölgesinde yer alan liglerin, All-Star kadroları birbirleriyle yarışacak.

Her ligin kadrosu, takipçilerin veriği oylarla seçildi. Bir haftadır açık olan oylama sonucunda Türkiye Şampiyonluk Ligi'ni temsil edecek olan All-Star kadrosu açıklandı. Oyların çoğunluğu ve bir takımdan en fazla iki oyuncunun yer alacak olması kuralı ile birlikte yapımlar seçimler şu şekilde;

Üst Koridor: Berke “Thaldrin” Demir (Oy Oranı: 50) Ormancı: Atakan ”Crystal” Aydın (Oy Oranı: 38) Orta Koridor: Koray “Naru” Bıçak (Oy Oranı: 76) Nişancı: Anıl “HolyPhoenix” Işık (Oy Oranı: 45) Destek: Mustafa Kemal “Dumbledoge” Gökseloğlu (Oy Oranı: 83)

IWC All-Star Türkiye Kadrosu

IWC All-Star Türkiye Kadrosu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.