0
14 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

League of Legends Mobil Uygulaması Açıldı

Riot Games'in geliştirdiği League of Legends'ın sezon başında geliştirileceği duyurulan mobil uygulaması bugün itibariyle aktif duruma getirildi. Sosyal özelliklerin kullanımını sıklaştırmak amacıyla geliştirilen ve oyun başında olmadığınızda bile arkadaşlarınızla rahat bir şekilde etkileşimde kalacağınız mobil uygulama bugün aktif oldu.

Adroid ve iOS işletim sistemleri için ücretsiz olarak çıkarılan uygulamanın adı LoL Arkadaşları olarak belirlenmiş. Riot Games'in uygulamalar ile ilgili olarak yaptığı tanıtıcı açıklama şu şekilde;

Arkadaş Listeniz Cebinizde Olacak. LoL Arkadaşları uygulaması sayesinde dereceli tayfanızla haberleşmek için 10 kiloluk bilgisayar kasasını yanınızda gezdirmek zorunda kalmayacaksınız. Arkadaş listenizin tamamı, bu uygulama sayesinde sürekli elinizin altında olacak. Oyun Davetlerini Kaçırmayın. Bildirimleri açık tutarak oyun atmak isteyen dostlarınızın size ulaşmasını sağlayın ya da isterseniz bildirimleri kapatarak şu devamlı Singed alıp rakibi besleyen arkadaşınızdan kaçının. 2016 Sezonu Sosyal Özelliklerle Geliyor. Bu uygulamayla şimdilik arkadaş listenizi görebilir, yeni arkadaşlar ekleyebilir ve dostlarınızla sohbet edebilirsiniz. Zamanla tıpkı League of Legends gibi bu uygulama da gelişerek yeni özelliklere kavuşuyor olacak.

LoL Arkadaşları uygulamasının Android sürümüne buradan, iOS sürümüne de buradan ulaşabilirsiniz.

LoL Arkadaşları

LoL Arkadaşları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.